23 ФевОбзор L-Glutamine + Taurine OstroVit


Дата: 23.02.2018

Глутамін з таурином – це відоме поєднання двох амінокислот, що використовуються для прискорення регенеративних процесів та сприяє прогресу в спортивних напрямках.

L-Glutamine + Taurine OstroVit (500 г) – спортивна добавка, призначена для швидкого і повноцінного відновлення після важких фізичних навантажень: тренувань або звичайної фізичної праці. В основі препарату – глутамін, доповнений таурином для максимального засвоєння та ефективності. Ця амінокислота має безліч ефектів, які необхідні саме спортсменам-силовикам, які хочуть домогтися гарних результатів по всіх силових показниками.

Глутамін відомий властивістю зміцнювати імунну та серцево-судинну систему, прискорювати регенеративні процеси, а також посилювати концентрацію. Глутамін є основою для вироблення замінних амінокислот: як відомо, саме високий рівень амінокислот в крові є запорукою прогресу в будь-якому силовому напрямку. Тому «Глутамін + Таурин» від ОстроВіт потрібен на будь-якому періоді тренувань: набір м’язової маси, жироспалювання, сушка або поліпшення силових характеристик.

Порошкова форма глутаміну має найбільш високу швидкість засвоєння, тому можна додавати його в протеїновий коктейль або гейнер після тренування, щоб запобігти процесам катаболізму і запустити регенерацію.

Головні ефекти L-Glutamine + Taurine

  • Сприяє максимальній і прискореній регенерації після тренінгів
  • Нормалізує роботу імунної та серцево-судинної систем
  • Стимулює вироблення власного гормону росту
  • Активує ріст сухої мускулатури (при регулярних тренінгах та правильне харчування)
  • Покращує ментальну концентрацію, дозволяючи зосередитися на ділі/тренуванні

Глутамін входить до списку найбільш затребуваних добавок серед пауерліфтерів і культуристів, оскільки повне відновлення – це неминучий етап перед фазою зростання і зміцнення м’язів. Прийом L-Glutamine + Taurine разом з систематичними і грамотними тренуваннями дає потужний поштовх до прогресу. Прискорюється набір сухої м’язової маси і підвищуються силові показники. Більш того, підвищується якість і продуктивність тренувань, адже організм достатньо відновлюється за більш короткий проміжок часу. Неприємні відчуття (біль у м’язах і втома), навпаки – зводяться до мінімуму.

Рекомендації щодо застосування

Розмішайте 5 грам порошку в склянці води або протеїновому коктейлі. Випивайте 2-3 рази протягом дня. Можна поєднувати з BCAA, протеїном і гейнером. Не має сенсу поєднувати з повноцінними амінокислотними комплексами.

Джерело: zveryuga.ru

Обсуждение закрыто.